Címlap Iskolánk
Iskolánk

Iskolánk bemutatása
Iskolánk "utcaképe" - régi-új színében.

Iskolánk bemutatása
Aulánk, amely kiállításaink helyszíne is.

Iskolánk bemutatása
Ilyen kedves osztályterem fogadja az óvódából érkezőket.

Iskolánk bemutatása
Tanulni, figyelni, ilyen környezetben sokkal könnyebb!

Iskolánk bemutatása
A pillangók is tanulni jöttek a másodikosokhoz.

Iskolánk bemutatása
Színes padok, színes képek egy színes világban.

Iskolánk bemutatása
Sárga-zöld a harmadikosok világa.

Iskolánk bemutatása
Saját, aktuális munkák díszítik a negyedikesek osztálytermét.

Iskolánk bemutatása
Ide is elsősöket várunk, jelenleg a negyedikesek birodalma.

Iskolánk bemutatása
Ez már a felsősök világa - egyik számítástechnika termünk.

Iskolánk bemutatása
Könyvtár, olvasás, tudás.

Iskolánk bemutatása
Tornatermünkbe egyszerre két osztály is mozoghat.
Diákolimpia és bál helyszíne is.

Iskolánk bemutatása
Só-szobánk segít. Gyere és próbáld ki!

Iskolánk bemutatása
Kockás terítő és finom ebéd vár az ebédlőben.

Iskolánk bemutatása
Útban a tanári szoba felé a mindig aktuális faliújsággal.

Iskolánk bemutatása
Udvari streetball pályánk.

Iskolánk bemutatása
Tágas, rendezett udvar vár a szünetekben. Itt aztán lehet szaladgálni!

 

Friss hírek

Az iskola pedagógusai fogadóórát tartanak december 18-án, hétfőn 17 órától. 
Előtte 16.30-tól betlehemes játékot mutatnak be az ötödik osztályosok az iskola előtti téren.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

 
 

Megváltozott a közétkeztetés rendje, ezzel együtt új nyomtatványok is készültek. A legfontosabb változás, hogy minden ingyenesen étkező gyereknek az étkezést a szülőnek minden hónapban előre fel kell rendelnie, aláírásával. Ezt a beszedési napokon helyben az iskolában, vagy NGSZ ügyfélszolgálaton (Huszár u. 1) is megteheti. Bővebb információ az NGSZ honlapján.

 

Az e-napló elérhető a https://klik200909021.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login oldalon. A belépési név a tanuló oktatási azonosítója (a diákigazolványról leolvasható 7-tel kezdődő 11 jegyű szám), jelszó pedig a születési dátum kötőjelekkel elválasztva (pl.: 2002-12-10). A napló telefonra is telepíthető innen.

 

A rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő 100%-os (ingyenes) étkezési díj kedvezményre jogosult gyermek törvényes képviselője vagy meghatalmazottja – minden tanév megkezdése előtt (augusztusban a szeptemberi étkezési térítési díj befizetésekor), illetve félévkor (januárban a februári étkezési térítési díj befizetésekor), valamint új határozat kézhezvételekor az intézmény gondnokánál (gazdasági iroda) – köteles írásban megrendelni a következő félév/időszak étkezését a gyermeke részére havi bontásban, ennek hiányában a gyermek részére az étkezés nem biztosított.

 

Névnapok

Ma: Lázár, Olimpia
Holnap: Auguszta


181 nap van még hátra a tanévből.
Validation Icons